אטלנטיס - כל האטרקציות באילת. אטלנטיס לרכישה

מבצעים וחבילותמבצעים וחבילות

אנו בחברת אטלנטיס אטרקציות באילת מבטיחים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר, מקצועיות ויחס אישי. בנוסף לכך אנו מבטיחים לכל לקוחותינו את המבצעים והחבילות הטבות ביותר בכל רגע נתון, לבודדים, לזוגות, לקבוצות לארגונים וכולי. ניסיון של שנים רבות ואהבה רבה למקצוע מעניקים לנו את ההיתרון הגדול ביותר על כל חברה אחרת. בשבילנו להעניק ללקוחותינו חופשה מדהימה בראש שקט זו פשוט אהבה. קהל הלקוחות שלנו הינו רב - להיות מספר אחד זה מחייב וזה פשוט תענוג

חבילות ומבצעים

מן התקשורת-כתבה ב-ynet

אילת VIP: ים סוף בסטייל

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4522468,00.html


ג'יפים וטרקטורונים בהרי אילת

כן, יש את הבריכה, והים האדום והארוחות הבלתי פוסקות שמוגשות בחדר האוכל, אבל מי שמחפש לשבור שגרה באילת, ובסטייל, שיפנה לאורן, המכונה כאן בעיר אורן אטלנטיס.

 

החברה הוותיקה של מר אטלנטיס מציעה עשרות פעילויות יבשות או רטובות במחירים שונים. כדי שלא לשבור את מוטיב ה-VIP של ביקורנו, הלכנו על טיול ג'יפים פרטי בהרי אילת, משולב ברכיבת טרקטרונים על הדיונות המדבריות שמקיפות את העיר.

האיסוף מתבצע מהמלון עם הלנדרובר המדברית של מר אטלנטיס, שבתוך דקות יורדת מהכביש ומטפסת על גבהות, חוצה שלוליות ענק ומדלגת בקלילות מעל סלעים אימתניים. חצי שעה אל תוך המדבר ואנחנו מוצאים עצמנו בנקודת תצפית מקסימה על אילת, עקבה ואפילו ערב הסעודית, שמבצבצת משמאל. החול והסלעים מסביב בגווני אדום עמוקים וכל שנשאר הוא לרדת מרכב המדבר, לחבוש קסדות ולהמשיך לטפס על הדיונות המדבריות עם טרקטורוני שטח שכבר מחכים.

 

החוויה מדהימה. השקט של המדבר, ומנגד- העיר הסואנת, שהמרחק בינינו לבינה שם אותה על מיוט, זורקים אותך למקום אחר. הכי רחוק מההמולה התיירותית של אילת. הרכיבה הפרועה על הטרקטורונים בדיונות האדומות- זה כבר תענוג מסוג אחר לגמרי שחייבים להתנסות בו לפחות פעם אחת, גם אם לא באילת.