אטלנטיס - כל האטרקציות באילת. אטלנטיס לרכישה

החלקה על קרח באילת


החלקה על קרח באילת

אם אתה בסביבה, בוא לעשות רעש, להתפרק ולקרוע את המטרות! מרכז הירי של מועדון ספורט הים האדום הממוקם במלון "אמבסדור" הינו המטווח המשוכלל מסוגו בעולם. המטווח מעמיד לרשותך אביזרי ירי ברמה גבוהה, מדריכי ירי מקצועיים ומנוסים אשר ידריכו אותך ויעמדו לרשותך כל זמן שהותך במטווח. גם אם אין לך רשיון, תוכל לשכור מגוון רחב של אקדחים ולהתנסות בירי ובין האימונים תוכל להנות באתרי המלון המפנקים. במטווח אולם המתנה שקוף הצופה אל המטווח חנות למכירת נשק ותחמושת


מן התקשורת-כתבה ב-ynet

אילת VIP: ים סוף בסטייל

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4522468,00.html


ג'יפים וטרקטורונים בהרי אילת

כן, יש את הבריכה, והים האדום והארוחות הבלתי פוסקות שמוגשות בחדר האוכל, אבל מי שמחפש לשבור שגרה באילת, ובסטייל, שיפנה לאורן, המכונה כאן בעיר אורן אטלנטיס.

 

החברה הוותיקה של מר אטלנטיס מציעה עשרות פעילויות יבשות או רטובות במחירים שונים. כדי שלא לשבור את מוטיב ה-VIP של ביקורנו, הלכנו על טיול ג'יפים פרטי בהרי אילת, משולב ברכיבת טרקטרונים על הדיונות המדבריות שמקיפות את העיר.

האיסוף מתבצע מהמלון עם הלנדרובר המדברית של מר אטלנטיס, שבתוך דקות יורדת מהכביש ומטפסת על גבהות, חוצה שלוליות ענק ומדלגת בקלילות מעל סלעים אימתניים. חצי שעה אל תוך המדבר ואנחנו מוצאים עצמנו בנקודת תצפית מקסימה על אילת, עקבה ואפילו ערב הסעודית, שמבצבצת משמאל. החול והסלעים מסביב בגווני אדום עמוקים וכל שנשאר הוא לרדת מרכב המדבר, לחבוש קסדות ולהמשיך לטפס על הדיונות המדבריות עם טרקטורוני שטח שכבר מחכים.

 

החוויה מדהימה. השקט של המדבר, ומנגד- העיר הסואנת, שהמרחק בינינו לבינה שם אותה על מיוט, זורקים אותך למקום אחר. הכי רחוק מההמולה התיירותית של אילת. הרכיבה הפרועה על הטרקטורונים בדיונות האדומות- זה כבר תענוג מסוג אחר לגמרי שחייבים להתנסות בו לפחות פעם אחת, גם אם לא באילת.